Perełki Szkoły Podstawowej w Bieganowie

Uczniowie, którzy uzyskali wysoką średnią ocen w klasie VIII

a po reformie oświaty w klasie VI

Absolwenci 1983/1984

Absolwenci 1984/1985

Absolwenci 1985/1986

Absolwenci 1986/1987

Absolwenci 1987/1988

Absolwenci 1988/1989

Absolwenci 1989/1990

Absolwenci 1990/1991

Absolwenci 1991/1992

Absolwenci 1992/1993

Absolwenci 1993/1994

Absolwenci 1994/1995

Absolwenci 1995/1996

Absolwenci 1996/1997

Absolwenci 1997/1998

Absolwenci 1998/1999

Absolwenci 1999/2000

Absolwenci 2000/2001

Absolwenci 2001/2002

Absolwenci 2002/2003

Absolwenci 2003/2004

Absolwenci 2004/2005

Absolwenci 2005/2006

Absolwenci 2006/2007

Absolwenci 2007/2008

Absolwenci 2008/2009

Absolwenci 2009/2010

Absolwenci 2010/2011

Absolwenci 2011/2012

Absolwenci 2012/2013

Absolwenci 2013/2014

Absolwenci 2014/2015

Absolwenci 2015/2016

Absolwenci 1983/1984

ukończyli w Bieganowie tylko klasę VIII

............

Absolwenci 1984/1985

Agnieszka Zomerfeld - wyróżniona odznaką "Srebrnej Tarczy"

Absolwenci 1985/1986

Sylwia Grobelna

Alina Rogacka - wyróżniona odznaką "Srebrnej Tarczy"

Beata Ślebioda - wyróżniona odznaką "Srebrnej Tarczy"

Absolwenci 1986/1987

Milena Tasiemska - wyróżniona odznaką "Srebrnej Tarczy"

Absolwenci 1987/1988

Sławomir Pęczkowski - wyróżniony odznaką "Srebrnej Tarczy"

Absolwenci 1988/1989

Dariusz Dyc - wyróżniony odznaką "Srebrnej Tarczy"

Agnieszka Pałac - wyróżniona odznaką "Srebrnej Tarczy"

Marcin Staszak

Hubert Woźniak - wyróżniony odznaką "Srebrnej Tarczy"

Absolwenci 1989/1990

Wioletta Dankowska

Monika Krotoszyńska - wyróżniona odznaką "Srebrnej Tarczy"

Jolanta Pajęcka - wyróżniona odznaką "Srebrnej Tarczy"

Joanna Paul - wyróżniona odznaką "Srebrnej Tarczy"

Magdalena Samelak - wyróżniona odznaką "Srebrnej Tarczy"

Absolwenci 1990/1991

Tomasz Woźniak

Absolwenci 1991/1992

Izabela Łabuńko.

Absolwenci 1992/1993

............

Absolwenci 1993/1994

Rafał Kasperski

Kamila Korta

Agnieszka Kozielczyk

Jakub Szafarek

Joanna Szwaicer

Absolwenci 1994/1995

Magdalena Baryżewska

Aneta Górecka

Hanna Jarmużek

Mirosława Kasperska

Justyna Król

Karolina Łabuńko

Marita Pakulska

Joanna Przystańska

Absolwenci 1995/1996

Angelika Kaczmarek

Martin Królikowski

Małgorzata Woźniak

Absolwenci 1996/1997

Justyna Bałażyk

Elżbieta Frątczak

Kamilla Pajęcka

Anna Stefańska

Joanna Szafarek

Absolwenci 1997/1998

Inga Biadasz

Katarzyna Fimiak

Bogumiła Kaczmarek

Katarzyna Błochowiak

Inga Królikowska

Bartosz Ratajczak

Absolwenci 1998/1999

klasa VIII

Dominik Dopierała

Agata Stefańska

Sylwia Tomaszewska

absolwenci klasa VI

( 2000/2001 ukończyli II klasę gimnazjum w Zespole Szkół w Bieganowie

III klasę w Gimnazjum w Kołaczkowie

Dominika Graczyk

Joanna Jakubowska

Magdalena Pilarska

Bartosz Sroka

Absolwenci 1999/2000

klasa VIII

Natalia Jarmużek

absolwenci klasa VI

(2000/2001 ukończyli I klasę gimnazjum w Zespole Szkół w Bieganowie

II i III klasę w Gimnazjum w Kołaczkowie)

Katarzyna Błochowiak

Ewa Duszczak

Marcin Siemiątkowski

Sylwia Szuba

Absolwenci 2000/2001

klasa VI

Patrycja Bin

Małgorzata Fibich

Maria Kloska

Justyna Stelmaszak

Magdalena Szuba

Absolwenci 2001/2002

klasa VI

Marcin Błochowiak

Konrad Długosz

Paulina Giszczyńska

Jakub Janiszewski

Marta Sikorska

Absolwenci 2002/2003

klasa VIa

Maciej Gromadziński

Anna Skaba

Natalia Stefańska

Klasa VIb

Magdalena Majchrzak

Natalia Stelmaszak

Daria Taczała

Absolwenci 2003/2004

klasa VI

Marta Siemiątkowska

Justyna Szuba

Absolwenci 2004/2005

klasa VI

Joanna Musiela

Aleksandra Przybylska

Absolwenci 2005/2006

klasa VIA

Karolina Cłapa

Krystian Dzwoniarkiewicz

Sylwia Rusinek

klasa VIB

Sonia Kuchowicz

Absolwenci 2006/2007

klasa VIA

Marta Jerzak

Karina Skowrońska

klasa VIB

Anna Gromadzińska

Absolwenci 2007/2008

klasa VI

Natalia Bin

Michał Gomuła

Marta Górniak

Ewelina Redwan

Kinga Urbaniak

Absolwenci 2008/2009

klasa VI

Zuzanna Błochowiak

Kinga Mikołajczak

Absolwenci 2009/2010

klasa VI

Michalina Pera

Absolwenci 2010/2011

klasa VI

Klaudia Musielewska

Roksana Samsik

Absolwenci 2011/2012

klasa VI

Brudnicka Ewelina

Frąckowiak Aleksandra

Marciniak Krzysztof

Wawrzyniak Patrycja

Absolwenci 2012/2013

klasa VI

Swędrowska Agnieszka

Szklarkowski Adrian

Absolwenci 2013/2014

klasa VI

Dederko Paweł

Marciniak Anna

Musielewska Oliwia

Szklarkowski Klaudiusz

Wszelaka Oliwia

Absolwenci 2014/2015

klasa VI

Wrzosek Roksana

Absolwenci 2015/2016

klasa VI

Dembińska Katarzyna

Juszczak Klaudia

Olejnik Julka