Osiągnięcia

 

Lata

rodzaj konkursu

uczestnicy i laureaci

1988/1989 Konkurs plastyczny - wojewódzkie wyróżnienie - H. Jarmużek, M. Krotoszyńska
Turniej "Białych piór" - wojewódzkie wyróżnienie - A. Pałac, J. Pajęcka
"Krajobraz Polski" - wojewódzkie wyróżnienie - M. Krotoszyńska
Konkurs biologiczny - wojewódzkie udział
Konkurs matematyczny - wojewódzkie udział
Konkurs Matematyczny - powiatowe udział - J. Paul, J. Graczyk
Konkurs Chemiczny - powiatowe udział - H. Woźniak, D. Dyc, A. Pałac
Konkurs Ortograficzny - powiatowe

I miejsce - K. Korta

II miejsce - R. Kasperski

III miejsce - A. Swędrowska

Piłkarska Kadra Czeka - powiatowe udział
Konkurs SKO - gminne I miejsce
Konkurs Języka Rosyjskiego - gminne II miejsce - M. Krotoszyńska
Konkurs Matematyczny - gminne I miejsce - J. Paul, J. Graczyk
Strzelanie indywidualne - gminne I miejsce - H. Woźniak
Rajd Reymontowski - gminne I miejsce drużynowo
1987/1988 VII Międzywojewódzki Konkurs "Wypracowanie na temat rzemiosła" - wojewódzkie II miejsce - J. Nowak, J.Pajęcka III miejsce - M Krotoszyńska
Konkurs geograficzny "Afryka" - wojewódzkie wyróżnienie - H. Woźniak
Konkurs TPPR "Miasto - Bohater" - wojewódzkie wyróżnienie
wielobój - wojewódzkie V miejsce - W. Mielcarek
bieg na 100m - wojewódzkie III miejsce - W. Mielcarek
Bieg Zwycięstwa - wojewódzkie udział - J. Nowak
Konkurs Recytatorski - powiatowe VII miejsce - R. Kasperski
Piłkarska kadra Czeka - powiatowe II miejsce
Tenis stołowy (debel) - powiatowe II miejsce - R. Juszczak, R. Dankowski
Strzelanie indywidualne - gminne I miejsce - B. Sroka
Strzelanie o Puchar Inspektora O i W- gminne I i II miejsce drużynowo
 
1986/1987 VII Międzywojewódzki Konkurs "Wypracowanie na temat rzemiosła" - wojewódzkie wyróżnienie
Konkurs PCK "W naszej szkole czysto i zdrowo" - wojewódzkie VII miejsce
SKO - wojewódzkie wyróżnienie
Wielobój - wojewódzkie VII miejsce - D. Rusinek
VIII miejsce - K. Pawłowski
Konkurs Plastyczny - powiatowe wyróżnienie - U. Baryżewska
Tenis stołowy - powiatowe II miejsce - D. Biadasz
Konkurs Matematyczny - powiatowe X miejsce
Konkurs Języka Rosyjskiego - gminne

III miejsce - M. Tasiemska

IV miejsce - U. Baryżewska

Tenis stołowy (debel) - gminne II miejsce - D. Biadasz, B. Jakubowski
SKO - gminne I miejsce
 
1985/1986 Biegi przełajowe na 1000m XIII miejsce
Konkurs strzelanie z wiatrówki - powiatowe III miejsce
SKO - gminne I miejsce