Osiągnięcia

 

Lata

 

rodzaj konkursu

 

uczestnicy i laureaci

 

2013/2014

IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

II miejsce
Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej III miejsce

Gminny Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców w Kołaczkowie

Chłopcy – I miejsce

Dziewczęta – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych I miejsce
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt Szkół Podstawowych I miejsce

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w unihokeju chłopców 2014

III miejsce (Klaudiusz Szklarkowski, Paweł Dederko, Miłosz Matuszewski, Kacper Woźniak, Bartek Podlewski, mikołaj Sieradzki, Kacper Wawrzyn, Dominik Madaj, Jakub Bednarek, Wiktor Hałas)

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w unihokeju dziewcząt 2014

V miejsce (Agata Bednarek, Aleksandra Gomuła, Anna Marciniak, Kamila Ksiąg, Oliwia Musielewska, Marika Wojciechowska, Dominika Matuszak, Dobrosława Jakubowska, Weronika Kwitowska, Zuzanna Musielewska, Klaudia Juszczak)

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe IV miejsce Kamila Ksiąg
Konkurs Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej - "Palić czy nie palić - oto jest pytanie?" wyróżnienie - Roksana Wrzosek
Powiatowy konkurs Plastyczny "Magiczny świat Brzechwy"

I miejsce klas IV-VI - Anna Marciniak klasa VI

I miejsce klas I-III - Malwina zdunek - klasa III

Gminny Konkurs Plastyczny "Palma wielkanocna" wyróżnienie - Oliwia Paszak klasa II
Gminny Konkurs Rachunkowy

I miejsce klas IV – Dominik Madaj

III miejsce klas IV – Sebastian Michalski

II miejsce klas VI – Klaudiusz Szklarkowski

Powiatowy konkurs Matematyczny III miejsce - Szymon Jakubowski klasa VI
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur najlepszy wynik w szkole Dominik Madaj
Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego

II miejsce w kategorii klas 6 – Klaudiusz Szklarkowski

III miejsce w kategorii klas 5 – Mikołaj Sieradzki

Szkolny Konkurs Matematyczny "Gwiazdeczki rachunkowe"

I miejsce Klaudiusz Szklarkowski

II miejsce Oliwia Wszelaka

III miejsce Marika Wojciechowska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny do etapu rejonowego zakwalifikował się Klaudiusz Szklarkowski klasa VI
Gminny Konkurs wokalny "Szansa na sukces"

I miejsce - Nikola Szady (klasy I-III)

I miejsce - Anna Marciniak (klasy IV-VI)

Gminny Konkurs Plastyczny - "Brzechwa dzieciom" I miejsce - Malwina Zdunek klasa III
Gminny Konkurs Ortograficzny "Pszczółka"

I miejsce drużynowe - Malwina Zdunek, Nikola Wrzosek, Bartosz Brzeziński klasa |III

II miejsce drużynowe - Barbara Sroka, Oliwia Paszak, Martyna Janowska

Gminny Konkurs Recytatorski "Brzechwa dzieciom"

I miejsce Patrycja Gierszewska klasa I (klasy

I miejsce - Barbara Sroka klasa II

II miejsce - Monika Bednarek oddział przedszkolny

III miejsce - Nikola Wrzosek klasa III

Powiatowy konkurs „Palić-nie palić. Oto jest pytanie” wyróżnienie - Roksana Wrzosek
Gminny Międzyszkolny konkurs anglo-artystyczny „Calligram”

II miejsce Roksana Wrzosek (klasy IV-VI),

II miejsce Nikola Wrzosek (klasy I-III)

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego wyróżnienia - Oliwia Wszelaka klasa VI
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy do etapu rejonowego zakwalifikował się Klaudiusz Szklarkowski klasa VI

2012/2013

Eliminacje gminne chłopców III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska I miejsce
Eliminacje gminne dziewcząt III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska II miejsce
Eliminacje powiatowe chłopców III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska II miejsce
Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym w Bieganowie chłopców II miejsce
Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym w Bieganowie dziewcząt III miejsce
Powiatowe Mistrzostwa chłopców w Piłce Ręcznej III miejsce
Powiatowe Mistrzostwa dziewcząt w Piłce Ręcznej V miejsce
Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo III miejsce chłopców
Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo II miejsce dziewcząt
Konkurs Poezji Religijnej ,,Na moich ustach zawsze Jego chwała” wyróżnienie - Klaudia Juszczak klasa III
II Ogólnopolski Przegląd kolęd i Pastorałek „Anielska nuta” w Dominowie III miejsce - Anna Marcianiak klasa V
Gminny Konkurs "Wiedzy o Polsce" II miejsce - Agnieszka Swędrowska klasa VI
Szkolny Konkurs Matematyczny "Gwiazdeczki rachunkowe"

I miejsce Agnieszka Swędrowska

II miejsce Adrian Szklarkowski

III miejsce Mikołaj Sieradzki

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny do etapu rejonowego zakwalifikowała się Agnieszka Swędrowska klasa VI, Szymon Jakubowski, Anna Marciniak klasa V
Wojewódzki Konkurs Matematyczny do etapu rejonowego zakwalifikowali się Szymon Jakubowski klasa V, Adrian Szklarkowski klasa VI
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy do etapu rejonowego zakwalifikował się Klaudiusz Szklarkowski klasa V
Religijny Konkurs Poetycki wyróżnienie - Oliwia Musielewska klasa V, Klaudia Juszczak klasa III, Roksana Wrzosek klasa IV
Gminny Konkurs "Zachowaj trzeźwy umysł" laureaci - Paweł Dederko, Marika Wojciechowska, Olliwia Wszelaka  - klasa V
Konkurs Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej - "Palić czy nie palić - oto jest pytanie?" wyróżnienie - Anna Marciniak klasa V