Osiągnięcia

 

Lata

rodzaj konkursu

uczestnicy i laureaci

2011/2012 Ogólnopolski konkurs organizowany przez Ambasadę Francji laureatka - Aleksandra Frąckowiak klasa VI
Rejonowy Konkurs Wiedzy o Francji "Czy znasz Francję?" laureaci - Patrycja Wawrzyniak, Ewelina Brudnicka, Aleksandra Frąckowiak klasa VI
Szkolny Konkurs wiedzy pt. "Mój dom, moja Europa" laureat Aleksandra Frąckowiak
Gminny Konkurs Plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa" laureat - Anna Marciniak - klasa IV

Gminny Przegląd Talentów "Szansa na sukces"

II miejsce - Nikola Szady - klasa I

II miejsce Anna Marciniak - klasa IV

wyróżnienie - Ewelina Brudnicka - klasa VI

Gminny Przegląd kolęd i pastorałek „Hej kolęda, kolęda” w kościele we Wszemborzu (GOK Kołaczkowo) udział
Powiatowy Przegląd Piosenki we Wrześni III miejsce - Nikola Szady - klasa I
Gminny Konkurs Recytatorski "Brzechwa dzieciom" I miejsce - Katarzyna Dembińska

Powiatowy konkurs plastyczny Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznaniu "Palenie szkodzi zdrowiu"

I miejsce - Edyta Bukowska - klasa V
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Teatr w życiu” I miejsce - Anna Marciniak - klasa IV
Ogólnopolski Przegląd Form Teatralnych ,, Maska 2012’’ IV miejsce - uczniowie z kółka teatralnego
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Kangur

wyróżnienie - Mikołaj Sieradzki - klasa III

wyróżnienie - Klaudiusz Szklarkowski - klasa IV

Powiatowy Konkurs Matematyczny do etapu rejonowego zakwalifikowała się Patrycja Wawrzyniak

Szkolny konkurs matematyczny

"Gwiazdeczki rachunkowe"

I miejsce - Patrycja Wawrzyniak - klasa VI

II miejsce - Klaudiusz Szklarkowski - klasa IV

III miejsce - Paulina Binkowska - klasa VI

Wojewódzki Konkurs Matematyczny do etapu rejonowego zakwalifikowały się Patrycja Wawrzyniak i Ewelina Brudnicka
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny do etapu rejonowego zakwalifikowała się Aleksandra Frąckowiak
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy do etapu rejonowego zakwalifikowali się Patrycja Wawrzyniak, Krzysztof Marciniak i Aleksandra Frąckowiak
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeju Chłopców I miejsce (Kacper Woźniak, Krzysztof Marciniak, Dawid Pilc, Filip Grępka, Sebastian Gałka, Patryk Biegański, Grzegorz Bednarek, Adrian Szklarkowski, Adrian Bukowski, Klaudiusz Szklarkowski, Filip Woźniak)
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeju Dziewcząt I miejsce (Ewelina Brudnicka, Patrycja Wawrzyniak, Patrycja Rojek, Paulina Binkowska, Agnieszka Swędrowska, Edyta Bukowska, Aleksandra Gomuła, Marika Wojciechowska, Anna Marciniak, Agata Bednarek, Kamila Ksiąg)

XIII Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju Chłopców - finał

II miejsce - (Bramkarz- Oskar Stasiak Kapitan – Krzysztof Marciniak, II-bramkarz - Adrian Szklarkowski Kacper Woźniak, Sebastian Gałka, Mikołaj Łukasik, Adrian Bukowski, Dawid Pilc, Filip Grępka, Patryk Biegański, Filip Woźniak, Klaudiusz Szklarkowski)
2010/2011 Szkolny Konkurs Recytatorski "W wierszolandii" udział klasy O - III

Gminny Konkurs Recytatorski ,, Brzechwa dzieciom’’

I miejsce  - Anna Marciniak

II miejsce - Nikola Wrzosek - oddział przedszkolny

III miejsce - Roksana Wrzosek - klasa II

Powiatowy konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej udział
Rejonowy konkurs "Europa łączy nas" II miejsce drużynowo
Rejonowy konkurs "Europa łączy nas" - prezentacja multimedialna Holandia I miejsce Klaudia Musielewska i Michał Szewczak
Rejonowy konkurs "Europa łączy nas" wiedza o unii europejskiej i konkurs języka angielskiego II miejsce drużynowo
Rejonowy konkurs "Europa łączy nas"- konkurs języka angielskiego indywidualnie III miejsce - Roksana Samsik
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny najlepszy wynik w szkole Klaudiusz Szklarkowski - klasa III

Szkolny konkurs matematyczny

"Gwiazdeczki rachunkowe"

I miejsce - Roksana Samsik - klasa VI

II miejsce - Klaudia Musielewska- klasa VI

III miejsce - Klaudiusz Szklarkowski - klasa IV i Agnieszka Swędrowska  - klasa V

Powiatowy Konkurs Matematyczny V miejsce Klaudia Musielewska
Konkurs polonistyczny organizowany przez Fundację Społeczną EKOS Złota Żabka do etapu rejonowego zakwalifikowała się Roksana Samsik
Konkurs matematyczny organizowany przez Fundację Społeczną EKOS Złota Żabka do etapu rejonowego zakwalifikowała się Klaudia Musielewska - klasa VI
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny do etapu rejonowego zakwalifikowała się Klaudia Musielewska
Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy do etapu rejonowego zakwalifikowały się Klaudia Musielewska i Roksana Samsik
Gminny konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa" 7 laureatów
Gminny konkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka" 9 laureatów

 

 

 

 

 

 

 

2009/2010

Szkolny konkurs języka angielskiego

„I’m good at English!”

wyróżnieni: Michalina Pera, Karolina Urbaniak, Patrycja Wawrzyniak

Agata Sroczyńska

 Szkolny konkurs głośnego czytania klasy I - III

I miejsce - Maria Hałas klasa III

I miejsce - Katarzyna Kuchowicz - klasa I

II miejsce - Izabela Szambelan - klasa III

II miejsce - Roksana Wiertlewska i Roksana Wrzosek -klasa I

III miejsce - Szymon Jakubowski - klasa II

Szkolny konkurs głośnego czytania klasy IV- VI

II miejsce - Michalina Pera - klasa VI

II miejsce - Kasandra Wrzosek - klasa VI

III miejsce - Małgosia Mikołajczak - klasa VI

III miejsce - Agata Robaszkiewicz - klasa VI

Gminny konkurs recytatorski ,, Brzechwa dzieciom’’

I miejsce  - Katarzyna Kuchowicz - klasa I

I miejsce – Izabela Szambelan - klasa III

II miejsce -  Julia Olejnik - oddział przedszkolny

Szkolny konkurs - Fryderyk Chopin - album

wyróżnienia: Anna Wiśniewska, Izabela Szambelan, Jakub Regulski

Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny"

najlepszy wynik w szkole Klaudiusz Szklarkowski - kangurek

najlepszy wynik w szkole - Karolina Urbaniak - klasa VI

Szkolny konkurs matematyczny

"Gwiazdeczki rachunkowe"

I miejsce - Michalina Pera - klasa VI

II miejsce - Karolina Urbaniak- klasa VI

III miejsce - Patrycja Wawrzyniak - klasa IV

Konkurs matematyczny organizowany przez Fundację Społeczną EKOS Złota Żabka

do etapu rejonowego zakwalifikowała się Karolina Ziętek - klasa VI

Konkurs polonistyczny organizowany przez Fundację Społeczną EKOS Złota Żabka do etapu rejonowego zakwalifikowała się Michalina Pera - klasa VI
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny do etapu rejonowego zakwalifikowała się Michalina Pera klasa VI
Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy udział
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeju Dziewcząt I miejsce (Michalina Pera, Karolina Urbaniak, Ania Korczyńska, Dominika Hypka, Małgorzata Olek, Agata Robaszkiewicz, Paulina Binkowska, Aleksandra Frąckowiak)
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeju Chłopców I miejsce (Jacek Górski, Andrzej Balicki, Eryk Wawrzyn, Rafała Nowicki, Szymon Dankowski, Dominik Przybyła, Jędrzej Musielewski, Szymon Wawrzyn, Dominik Ludwiczak, Krzysztof Marciniak, Sebastian Gałka, Kacper Woźniak, Adrian Bukowski)
Finały Rejonu Poznań – Wschód w Unihokeju Chłopców w Nowym Mieście n. Wartą II miejsce

Finały Rejonu Poznań – Wschód w Unihokeju Dziewcząt w Nowym Mieście n. Wartą

V miejsce