Osiągnięcia

 

Lata

rodzaj konkursu

uczestnicy i laureaci

 

2008/2009
Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiem, co jem" I miejsce - Katarzyna Baszewska - klasa VI

Szkolny Konkurs Matematyczny

"Gwiazdeczki rachunkowe"

I miejsce - Karolina Urbaniak - klasa V

II miejsce - Klaudia Musielewska - klasa IV

III miejsce - Roksana Samsik - klasa IV

Szkolny Konkurs Literacki - "Trzymaj formę" I miejsce - Kasandra Wrzosek - klasa V
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur  najlepszy wynik w szkole uzyskała Klaudia Musielewska klasa IV
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny udział
Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy udział
Gminny turniej wiedzy pożarniczej udział
Konkurs recytatorski "Brzechwa dzieciom" gminny

I miejsce - Patrycja Wawrzyniak - klasa III

II miejsce - Anna Marciniak - klasa I

Konkurs plastyczny Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznaniu

"Palić czy nie palić - oto jest pytanie?"

I miejsce na szczeblu powiatowym -  Kasandra Wrzosek - klasa V

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego Chłopców w Tenisie Stołowym chłopców IV miejsce
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt IV miejsce
Mistrzostwa Rejonowe w Unihokeju Chłopców Rejon Poznań-Wschód V miejsce
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeju Chłopców I miejsce (Michał Ludwiczak, Bartosz Łukasik, Patryk Stasiak,  Krzysztof Madaj, Damian Budkowski, Michał Cłapa, Dominik Przybyła, Jędrzej Musielewski)
2007/2008

Konkurs plastyczny

 "Teatr mój świat"

w ramach święta teatru na prowincji

I miejsce Michalina Pera

III miejsce Karolina Urbaniak

Gminny konkurs recytatorski

"Brzechwa dzieciom"

I miejsce wśród przedszkolaków - Anna Marciniak (oddział przedszkolny)

II miejsce - Anna Frąckowiak - klasa II

II miejsce - Roksana Samsik - klasa III

Konkurs Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznaniu

"Palić czy nie palić, oto jest pytanie"

III miejsce na szczeblu powiatowym - klasa V (przewodnicząca Klaudia Dopierała)

Konkurs plastyczny w II Rejonowym Kongresie Misyjnym Dzieci i Młodzieży w Gniewkowie

I miejsce Katarzyna Baszewska - kl. V

wyróżnienie - Michalina Pera kl. IV

Drużynowe mistrzostwa powiatu wrzesińskiego w tenisie stołowym chłopców.

IV miejsce - finał w Kaczanowie

(Piotr Szewczak, Michał Gomuła, Bartek Łukasik)

Mistrzostwa powiatu wrzesińskiego w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce - finał w Pyzdrach

(Kinga Musielewska, Ewelina Redwan, Paulina Swędrowska, Paulina Matuszewska, Klaudia Dopierała, Kinga Urbaniak, Natalia Bin, Anna Sieradzka, Zuzanna Błochowiak)

Mistrzostwa powiatu wrzesińskiego w piłce ręcznej chłopców III miejsce - finał w Pyzdrach

(Piotr Szewczak, Sławomir Podlewski, Michał Gomuła, Grzegorz Nowicki, Kamil Jachnik, Martyn Picheta, Adam Hałas, Krzysztof Madaj, Michał Ludwiczak, Bartosz Łukasik)

Mistrzostwa powiatu wrzesińskiego w unihokeju dziewcząt I miejsce - finał w Nowym Folwarku

(Kinga Musielewska, Ewelina Redwan, Kinga Urbaniak, Natalia Bin, Anna Sieradzka, Zuzanna Błochowiak, Klaudia Dopierała, Paulina Matuszewska, Justyna Nowak, Katarzyna Baszewska, Kinga Ludwiczak, Karolina Urbaniak, Agata Robaszkiewicz)

Mistrzostwa gminy Kołaczkowo w piłce nożnej chłopców II miejsce - turniej w Sokolnikach

(Piotr Szewczak, Sławomir Podlewski, Michał Gomuła, Grzegorz Nowicki, Adam Hałas, Kamil Jachnik, Martyn Picheta, Krzysztof Madaj, Michał Ludwiczak, Bartek Łukasik, Jacek Górski, Dominik Przybyła)

Wojewódzki finał

"Czwartków lekkoatletycznych" w Poznaniu

III miejsce

 Sławomir Podlewski (skok w dal - 5,07m)

III miejsce

Kinga Musielewska (skok w dal - 4,36m)

Finał Mistrzostw Wielkopolski w karate tradycyjnym

I miejsce finał we Wrześni- Kamil Jachnik

Finał Mistrzostw Polski w karate tradycyjnym

II miejsce finał w Rzeszowie - Kamil Jachnik

2006/2007

Mistrzostwa Gminy Kołaczkowo w piłce nożnej

(Bieganowo : Sokolniki 3 : 2

Bieganowo : Grabowo 3 : 2)

I miejsce

bramki:

Brząkowski Michał - 2

Ziętek Maciej - 2

Mistrzostwa Powiatowe w Unihokeju

I miejsce dziewczyny

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Tęcza"

I miejsce -etap szkolny- Izabela Balicka

Powiatowy konkurs

"Palić czy nie palić" organizowany przez Powiatowy Inspektorat Sanitarny we Wrześni

udział i wyróżnienie

Konkurs "Z maskami dookoła świata"

udział i wyróżnienie

2005/2006 Konkurs matematyczny "Przedświąteczne odliczanie" - szkolny

I miejsce - klasa Vb

II miejsce -klasa VIa

III miejsce - klasa Va

IV miejsce - klasa VIb

 

Mistrzostwa Gminne w Tenisie Stołowym(drużynowo)

I miejsce chłopcy (K.Dzwoniarkiewicz, K.Musielewski, M.Przybyła)

III miejsce dziewczyny (E.Hałas, M.Jerzak)

Mistrzostwo Powiatowe w Biegach Przełajowych

VII miejsce

(M.Jerzak, A.Wawrzyniak,K.Kwapich, J.Kaźmierczak, E. Hałas, S.Podlewski, M.Brząkowski, R.Frątczak, K.Dzwoniarkiewicz, M.Rojek, M.Przybyła

Mistrzostwa Gminne w siatkówce chłopców II miejsce
Mistrzostwa Gminne w piłce nożnej I miejsce
Finał Mistrzostw Powiatowych w piłce nożnej

IV miejsce

(K.Dzwoniarkiewicz,M.Rojek, W.Dederko, M.Brząkowski, M.Janiszewski, M.Ziętek, B.Ziemlewski, A.Matuszak, K.Musielewski, Z.Dankowski, A.Hałas, S.Podlewski, M.Przydryga)

Mistrzostwo Powiatowe w Czwórboju lekkoatletycznym

VI miejsce chłopców

(K.Musielewski, M.Rojek, m.Brząkowski, S.Podlewski, M.Przydryga, K.Dzwoniarkiewicz)

VIII miejsce dziewcząt

(A.Wawrzyniak, J.Kaźmierczak, M.Ziółkowska, K.Musielewska, M.Jerzak)

"Bieg o Złoty Kłosek' w Kołaczkowie

kat. 10-12lat

II miejsce Marta Jerzak

IV miejsce Ewelina Redwan

III miejsce Sławomir Podlewski

 

Międzynarodowy Turniej trampkarzy młodych we Włoszech I miejsce Victoria Września z udziałem ucznia naszej szkoły Macieja Ziętka
Konkurs Kangur Matematyczny - ogólnopolski udział