Osiągnięcia

 

Lata

rodzaj konkursu

uczestnicy i laureaci

1997/1998

Konkurs języka rosyjskiego - wojewódzkie

laureat - Małgorzata Kasperska
Laureat - Inga Królikowska

Konkurs polonistyczny - wojewódzkie

finalista - Małgorzata Kasperska

Konkurs plastyczny - wojewódzkie

II miejsce - M. Siwek

Kangur Matematyczny - wojewódzkie

wyróżnienie - A.Stefańska
D. Dopierała, M.Ignaszak

Konkurs Recytatorski - powiatowe wyróżnienie K. Fimiak
Konkurs Chemiczny - powiatowe I miejsce - Inga Biadasz
Konkurs Biologiczny - powiatowe udział - Inga Biadasz
Konkurs Geograficzny - powiatowe udział - Inga Biadasz
 
1996/1997
Konkurs matematyczny - wojewódzkie udział - Anna Stefańska
Kangur matematyczny - wojewódzkie VII miejsce - Anna Stefańska
Konkurs chemiczny - wojewódzkie finalista - Anna Stefańska
Konkurs języka rosyjskiego - wojewódzkie laureat - Anna Stefańska
laureat - K. Pajęcka
finalista - J. Bałażyk
finalista - E. Frątczak
Konkurs biologiczny - wojewódzkie laureat - Anna Stefańska
udział - B. Kaczmarek
Konkurs Recytatorski - powiatowe wyróżnienie - J. szafarek
Konkurs Geograficzny - powiatowe udział - I. Biadasz, K.Błaszak
Konkurs polonistyczny - powiatowe udział - J. Szafarek, J.Bałażyk
"Mistrz Ortografii" - powiatowe wicemistrz - M. Kasperska
 
1995/1996 Konkurs języka rosyjskiego - wojewódzkie finalista - Anna Stefańska
finalista - J. Bałażyk
Konkurs polonistyczny - wojewódzkie finalista - J. Pajęcka
Konkurs geograficzny - wojewódzkie finalista - K. Pajęcka
Konkurs Historyczny - powiatowe udział - Mirosława Kasperska, K.Biadasz, J.Szafarek, J. Bałażyk
Konkurs Biologiczny - powiatowe udział - Anna Stefańska, K.Ignaszak
Konkurs Chemiczny - powiatowe udział - Martin Królikowski, M.Woźniak, P. Korta, E.Rószczka
 
1994/1995 Konkurs języka rosyjskiego - wojewódzkie laureat - M. Kasperska
finalista - A. Górecka
finalista - M. Pakulska
Konkurs biologiczny - wojewódzkie finalista - Hanna Jarmużek
Kangur matematyczny- wojewódzki VI miejsce - Agata Stefańska
Konkurs matematyczny - wojewódzkie udział - A. Górecka
Konkurs plastyczny - wojewódzkie wyróżnienie - M. Redwan
Konkurs Historyczny - powiatowe udział
Konkurs Matematyczny - powiatowe udział - A. Górecka, Mirosława Kasperska, J.Przystańska
Konkurs Chemiczny - powiatowe udział - A. Górecka, Mirosława Kasperska
Konkurs Polonistyczny - powiatowe udział - J. Król, H. Jarmużek, A. Górecka, M. Kasperska
Konkurs Recytatorski - powiatowe

I miejsce - M. Kasperska

udział - Martin Królikowski, J. Bałażyk, J. Szafarek

Konkurs Recytatorski im. J. Słowackiego - powiatowe wyróżnienie - Mirosława Kasperska