Osiągnięcia

 

Lata

rodzaj konkursu

uczestnicy i laureaci

1993/1994 Konkurs języka rosyjskiego - wojewódzkie laureat - Kamila Korta
finalista - M.Kasperska
Konkurs recytatorski
"Na wschód od Bugu" - wojewódzkie
laureat - A.Kozielczyk
laureat - M.Kasperska
Konkurs recytatorski - wojewódzki wyróżnienie - M.Kasperska
Konkurs biologiczny - wojewódzkie finalista - A. Kozielczyk
Konkurs geograficzny - wojewódzkie udział - M. Królikowski, 
A. Górecka, M.Kasperska
Konkurs Recytatorski im. J. Słowackiego - powiatowe

III miejsce

Konkurs Recytatorski - powiatowe

Grand Prix - M.Kasperska

wyróżnienie -A.Kozielczyk

Konkurs Polonistyczny - powiatowe udział
Konkurs Historyczny "Powstanie Kościuszkowskie" - powiatowe IV miejsce - A. Górecka, A.Kozielczyk, J.Szwaicer
Konkurs Matematyczny - powiatowe udział - Agnieszka Kozielczyk
Konkurs Chemiczny - powiatowe udział - Kamila Korta, E.Dankowska, A.Kozielczyk
Piłka Nożna - powiatowe III miejsce
Konkurs matematyczny - gminne I miejsce - A Kozielczyk
Strzelanie z kbks - gminne I miejsce drużynowo
 
1992/1993 Konkurs języka rosyjskiego - wojewódzkie finalista - Kamila Korta
Konkurs Języka Rosyjskiego - powiatowe udział - Agnieszka Kozielczyk, Kamila Korta
Konkurs Recytatorski - powiatowe

wyróżnienie - A.Kozielczyk

udział - Mirosława Kasperska, R. Kasperski

Konkurs Chemiczny - powiatowe udział - A.Dyc, B.Paul, P.Szefer
Konkurs Matematyczny - powiatowe udział - Ł. Pocztarek, N.Pakulska, P. Szefer

 

 

 

1991/1992 Konkurs recytatorski
"Na wschód od Bugu" - wojewódzkie
II miejsce - A. Kozielczyk
Konkurs biologiczny - wojewódzkie udział - J.Mosica, R.Kasperski, Jakub Szafarek, A.Kozielczyk
Konkurs Chemiczny - powiatowe udział - L. Łabuńko, S.Kaczmarek, M. Fibich
Konkurs matematyczny - gminne udział - Ł. Pocztarek, D.Pocztarek

 

 

 

1990/1991
Konkurs biologiczny - wojewódzkie finalista - K. Górecki
Konkurs Biologiczny - powiatowe udział - K. Górecka, T.Woźniak
Konkurs Chemiczny - powiatowe udział - T. Woźniak, K. Górecki, K. Sroka
Konkurs matematyczny - gminne udział - D. Pocztarek
Rajd Rejmontowski I miejsce drużynowo
Strzelanie drużynowe - gminne I miejsce drużynowo

 

 

 

1989/1990 Konkurs języka rosyjskiego - wojewódzkie laureat - M.Krotoszyńska
Konkurs biologiczny - wojewódzkie udział - M. Krotoszyńska
Konkurs plastyczny - wojewódzkie wyróżnienie - T.Przeworski
Konkurs Matematyczny - powiatowe udział - J. Pajęcka, J.Paul
Konkurs Chemiczny - powiatowe

V miejsce - J. Pajęcka

VI miejsce - J. Paul

Konkurs Matematyczny - powiatowe II miejsce - Karol Korta
Konkurs PCK "W naszej szkole czysto i zdrowo" - powiatowe I miejsce
Konkurs Języka Rosyjskiego - gminne I miejsce - M.Krotoszyńska
Konkurs Matematyczny dla klas III- gminne udział - Kamila Korta, H.Jarmużek
Rajd Reymontowski I miejsce drużynowo
Rajd im. Dzieci Wrzesińskich I miejsce drużynowo
Strzelanie indywidualne - gminne III miejsce - P.Dzwoniarek
Trójbój lekkoatletyczny - gminne

I miejsce - chłopcy

III miejsce - dziewczęta