Absolwenci 1983/1984

Absolwenci 1984/1985

Absolwenci 1985/1986

Absolwenci 1986/1987

Absolwenci 1987/1988

Absolwenci 1988/1989

Absolwenci 1989/1990

Absolwenci 1990/1991

Absolwenci 1991/1992

Absolwenci 1992/1993

Absolwenci 1993/1994

  Absolwenci 1994/1995

Absolwenci 1995/1996

Absolwenci 1996/1997

Absolwenci 1998/1999

Absolwenci 1999/2000

Absolwenci 2000/2001

Absolwenci 2001/2002

Absolwenci 2002/2003

Absolwenci 2003/2004

Absolwenci 2004/2005

Absolwenci 2005/2006

Absolwenci 2006/2007

Absolwenci 2007/2008

Absolwenci 2008/2009

Absolwenci 2009/2010

Absolwenci 2010/2011

Absolwenci 2011/2012

Absolwenci 2012/2013

Absolwenci 2013/2014

Absolwenci 2014/2015

Absolwenci 2015/2016

Strona główna

Absolwenci 1983/1984

ukończyli w Bieganowie tylko klasę VIII

Barbara Cłapa

Mariusz Grabowski

Danuta Majchrzak

Dorota Pacanowska

Robert Ptaszyński

Elżbieta Urbaniak

Roman Wawrzyn

Izabela Woźniak

Absolwenci 1984/1985

Zofia Baryżewska

Sylwia Biegańska

Ilona Iberflus

Jacek Kaczmarek

Arleta Kazimierczak

Grzegorz Kaźmierczak

Sylwia Kociołek

Waldemar Olek

Małgorzata Parus

Grzegorz Rajch

Andrzej Rojek

Lidia Swędrowska

Zbigniew Wiśniewski

Agnieszka Zomerfeld

Absolwenci 1985/1986 fotki

Agnieszka Frąckowiak

Sylwia Grobelna

Henryka Maciejewska

Sylwia Marczak

Jacek Musiela

Arkadiusz Nowak

Radosław Nowak

Jacek Olejnik

Violetta Opielska

Sławomir Parus

Alina Rogacka

Grzegorz Szefer

Beata Ślebioda

Danuta Zastawa

Absolwenci 1986/1987

Joanna Baryżewska

Urszula Baryżewska

Dariusz Biadasz

Agnieszka Frątczak

Paweł Górniak

Przemysław Iberflus

Katarzyna Maciejewska

Andrzej Nowak

Arleta Olejnik

Dariusz Rusinek

Renata Tadeusz

Milena Tasiemska

Leszek Witkowski

Barbara Ziętek

Absolwenci 1987/1988

Edward Błaszczyk

Robert Dankowski

Paulina Frąckowiak

Przemysław Grabowski

Radosław Juszczak

Maciej Kaczmarek

Oleg Kaczmarek

Marcin Majchrzak

Waldemar Mielcarek

Aneta Młodzińska

Julia Nowak

Dorota Pawłowska

Sławomir Pęczkowski

MałgorzataRadzicka

Lidia Relińska

Grażyna Rojek

Justyna Samelak

Justyna Skrzypczak

Roman Swędrowski

Piotr Szefer

Dorota Szwaicer

Agnieszka Wika

Kazimierz Wojtucki

Robert Zieliński

Absolwenci 1988/1989

Łukasz Biegański

Mariusz Dankowski

Rafał Dolata

Dariusz Dyc

Radosław Grabowski

Edyta Graczyk

Hanna Kazimierczak

Edyta Kuźma

Marzena Maciejewska

Wojciech Miczuga

Agnieszka Pałac

Wioletta Pilarska

Grzegorz Sieradzki

Błażej Sroka

Marcin Staszak

Maria Swędrowska

Arkadiusz Szady

Mirosław Tadeusz

Hubert Woźniak

Honorata Żak

Maciej Żak

Absolwenci 1989/1990

Marlena Baryżewska

Wioletta Dankowska

Krzysztof Dankowski

Arkadiusz Drobnikowski

Paweł Dzwoniarek

Jakub Gomuła

Joanna Graczyk

Jarosław Hypki

Eugeniusz Kaczmarek

Krzysztof Kasperski

Barbara Kaźmierczak

Monika Kociołek

Tomasz Kosmecki

Monika Krotoszyńska

Grzegorz Łyskawa

Przemysław Miczuga

Sławomira Młodzińska

Renata Musiela

Adam Nowak

Katarzyna Nowak

Sławomir Olejnik

Jolanta Pajęcka

Hanna Paprocka

Joanna Paul

Magdalena Samelak

Monika Staszak

Anna Wojtucka

Absolwenci 1990/1991

Marek Błaszczyk

Aneta Dobrowolska

Janusz Drobnikowski

Jarosław Frątczak

Krzysztof Górecki

Marek Górniak

Mariusz Jakubowski

Anna Kaczmarek

Albert Kubiak

Radosław Łyskawa

Agnieszka Majchrzak

Halina Musielak

Karol Musielewski

Łukasz Pacyński

Monika Poznańska

Arkadiusz Przeworski

Mariusz Reliński

Karolina Sroka

Rafał Staszak

Paweł Szymański

Dariusz Tadeusz

Tomasz Woźniak

Absolwenci 1991/1992

Hubert Antkowiak

Piotr Bednarek

Marlena Czernielewska

Dariusz Dembiński

Michał Fibich

Donat Frątczak

Monika Frątczak

Krzysztof Głowacki

Łukasz Gomuła

Kamila Grabowska

Sławomira Kaczmarek

Henryk Kołecki

Sebastian Kubiak

Izabela Łabuńko

Alina Łyskawa

Tomasz Maciejewski

Wioletta Olejnik

Lidia Opielska

Marek Pilarski

Daniel Pocztarek

Radosław Rosołek

Jacek Rusinek

Milena Rusinek

Michał Swędrowski

Agata Szady

Absolwenci 1992/1993

Damian Baryżewski

Mariusz Bąk

Anita Dyc

Marcin Fibich

Tomasz Ignaszak

Justyna Młodzińska

Joanna Mosica

Lucyna Mosica

Nina Pakulska

Bogumił Paul

Łukasz Pocztarek

Tomasz Przeworski

Magdalena Rogacka

Artur Sławnikowski

Julita Stawna

Przemysław Szefer

Eliza Wiśniewska

Absolwenci 1993/1994

Paweł Chlebowski

Monika Czernielewska

Emilia Dankowska

Arkadiusz Duszczak

Paulina Głowacka

Anna Iberflus

Piotr Jakubowski

Marcin Juszczak

Ewa Kaczmarek

Irena Kasperska

Rafał Kasperski

Michał Kloska

Dorota Kłodzińska

Sylwia Kominkiewicz

Kamila Korta

Agnieszka Kozielczyk

Karol Orylski

Julita Pacanowska

Kinga Parus

Wiesław Pilarski

Mirosław Purczykiewicz

Eliza Rusinek

Iwona Sławnikowska

Przemysław Staszak

Aleksandra Swędrowska

Jakub Szafarek

Joanna Szwaicer

Marek Szymański

Absolwenci 1994/1995

Magdalena Baryżewska

Piotr Baryżewski

Arkadiusz Chlebowski

Przemysław Czernielewski

Aneta Górecka

Agnieszka Hypka

Joanna Jakubowska

Marlena Janowska

Hanna Jarmużek

Mirosława Kasperska

Marta Kloska

Artur Kopaczewski

Bożena Kopczyńska

Karol Korta

Lucyna Kosmecka

Adam Kosmecki

Justyna Król

Mirosław Kucharski

Karolina Łabuńko

Mariusz Miczuga

Marita Pakulska

Tomasz Pawłowski

Paweł Pocztarek

Joanna Przystańska

Paulina Rószczka

Jonasz Stramczewski

Paweł Swędrowski

Marta Wiśniewska

Absolwenci 1995/1996

Irena Baryżewska

Jakub Bin

Kinga Błochowiak

Marcin Dembiński

Katarzyna Ignaszak

Angelika Kaczmarek

Magdalena Kazimierczak

Renata Kominkiewicz

Piotr Korta

Martin Królikowski

Łukasz Kubiak

Anita Kucharska

Katarzyna Miczuga

Adrian Och

Krzysztof Pacocha

Radosław Poznański

Agnieszka Purczykiewicz

Edyta Rószczka

Anna Rusinek

Grzegorz Sławnikowski

Krystian Taczanowski

Małgorzata Woźniak

Absolwenci 1996/1997

Justyna Bałażyk

Agnieszka Baryżewska

Karolina Biadasz

Krzysztof Błaszak

Emilia Czernielewska

Elżbieta Frątczak

Katarzyna Gomuła

Rafał Grzechnik

Piotr Jakubowski

Justyna Kaczmarek

Krzysztof Kołecki

Małgorzata Kopaczewska

Agata Korczyńska

Katarzyna Kotecka

Przemysław Kozielski

Tomasz Król

Radosław Orylski

Kamilla Pajęcka

Aleksandra Rosołek

Anna Stefańska

Joanna Szafarek

Łukasz Taczała

Karolina Taczanowska

Angelika Telega

Tomasz Walczak

Piotr Żak

Absolwenci 1997/1998

Dominika Bałażyk

Inga Biadasz

Katarzyna Fimiak

Paweł Grabowski

Zbigniew Grzechnik

Małgorzata Kasperska

Zbigniew Kazimierczak

Inga  Królikowska

Wioleta Kubiak

Daniel Kuźniarek

Małgorzata Łabuńko

Marcin Przystański

Bartosz Ratajczak

Barbara Szczecińska

Dariusz Szczeciński

Anita Telega

Łukasz Tomaszewski

Krzysztofa Wiertlewska

Łukasz Wiertlewski

Anna Wika

Absolwenci 1998/1999

klasa VIII

Maria Czerniejewska

Tomasz Dobrowolski

Dominik Dopierała

Agnieszka Duszczak

Michał Fimiak

Marzena Gałecka

Monika Juszczak

Karol Jeżewski

Bogumił Kaczmarek

Zofia Kłodzińska

Dawid Kopp

Paweł Kosiński

Marcin Kosmecki

Jakub Kubiak

Wiktor Kuźma

Elżbieta Kuźniarek

Daria Mikołajczak

Michał Pakulski

Daria Rusinek

Agata Stefańska

Jakub Szalbierz

Grzegorz Szymański

Marcin Taczała

SylwiaTomaszewska

Karol Wietrzyński

absolwenci klasa VI

( 2000/2001 ukończyli II klasę gimnazjum w Zespole Szkół w Bieganowie

III klasę w Gimnazjum w Kołaczkowie

Monika Buśka

Agnieszka Cyrulewska

Robert Cyrulewski

Dominika Graczyk

Edyta Grzechnik

Adrian Bartosz Hałas

Joanna Jakubowska

Katarzyna Janowska

Piotr Jeżewski

Piotr Kłodziński

Maciej Kopczyński

Ewelina Korczyńska

Agnieszka Król

Barbara Kucharska

Karol Kwapich

Karolina Nowak

Kamil Pacocha

Magdalena Pilarska

Magdalena Redwan

Kamil Regulski

Patryk Skowroński

Katarzyna Sobota

Bartosz Sroka

Iwona Skaba

Marta Szady

Patrycja Taczała

Artur Wardak

Mariusz Wiśniewski

Absolwenci 1999/2000

klasa VIII

Anna Czernielewska

Bogumił Dopierała

Anna Duszczak

Eliza Gałka

Krystian Hałas

Monika Janowska

Natalia Jarmużek

Katarzyna Jaruga

Anna Kaczmarek

Jakub Kasperski

Hubert Kopp

Karolina Korczyńska

Natalia Kuźma

Magdalena Łyskawa

Weronika Majchrzak

Marta Młodzińska

Monika Och

Radosław Przydryga

Bogumił Ratajczak

Krystian Rószczka

Karol Szewczak

Marta Walczak

Michał Wardak

Beata Wiśniewska

Krzysztof Zając

absolwenci klasa VI

(2000/2001 ukończyli I klasę gimnazjum w Zespole Szkół w Bieganowie

II i III klasę w Gimnazjum w Kołaczkowie)

Lidia Bartczak

Piotr Biadasz

Katarzyna Błochowiak

Grzegorz Buźka

Olga Chlebowska

Ewa Duszczak

Natalia Frątczak

Adrian Hałas

Anna Hałas

Patrycja Hejna

Damian Jackowski

Rafał Kaczmarek

Krystian Konieczny

Marcin Kotecki

Adam Kuźma

Szymon Matuszak

Bożena Mikołajczak

Karolina Nowak

Paulina Nowak

Bartosz Och

Bartosz Pocztarek

Karolina Ratajczak

Marcin Siemiątkowski

Monika Siwek

Anna Sobota

Marta Szady

Maciej Szewczak

Sylwia Szuba

Karolina Świerczyńska

Marta Wojtucka

Paweł Zając

Absolwenci 2000/2001

klasa VIII

Patrycja Bin

Tomasz Brząkowski

Dawid Buźka

Marcin Cyrulewski

Bartosz Dąbek

Małgorzata Fibich

Tobiasz Fimiak

Mateusz Foluszyński

Katarzyna Frątczak

Ewa Hałas

Maria Kloska

Agnieszka Konieczna

Izabella Kopp

Adam Kosiński

Edyta Krawczyk

Martyna Kuźma

Monika Madaj

Daria Majchrzak

Daria Mikołajczak

Jolanta Purczykiewicz

Karolina Ratajczak

Iwona Skaba

Piotr Sławnikowski

Arkadiusz Sodkiewicz

Joanna Staszak

Justyna Stelmaszak

Magdalena Szuba

Ewa Szumigała

Żaneta Tomaszewska

Krzysztof Wielgosik

Jolanta Wietrzyńska

Małgorzata Wietrzyńska

Absolwenci 2001/2002

klasa VI

Marcin Błochowiak

Monika Buźka

Konrad Długosz

Joanna Foluszyńska

Adam Gałecki

Paulina Giszczyńska

Jakub Janiszewski

Paulina Kamrowska

Agnieszka Krawczyk

Przemysław Liberacki

Aneta Madaj

Dariusz Majchrzak

Agata Mikołajczak

Damian Paprocki

Maciej Przydryga

Marcin Regulski

Marta Sikorska

Żaneta Staszak

Monika Szewczak

Katarzyna Szumigała

Tomasz Wojtucki

Łukasz Wyrwał

Monika Ziemlewska

Martyna Żak

Absolwenci 2002/2003

klasa VIa

Michał Baryżewski

Natalia Dorywalska

Marcin Dzwoniarkiewicz

Marta Gośka

Maciej Gromadziński

Marta Jackowska

Ewelina Kaczmarek

Beata Madaj

Katarzyna Musielewska

Marta Rószczka

Anna Skaba

Natalia Stefańska

Roksana Żak

Klasa VIb

Edyta Czernielewska

Damian Hałas

Barbara Jerzak

Dawid Kulterman

Magdalena Majchrzak

Marika Majchrzak

Tomasz Przybylski

Sławomir Sobota

Bartłomiej Sodkiewicz

Natalia Stelmaszak

Agnieszka Szymańska

Marcin Świerczyński

Daria Taczała

Absolwenci 2003/2004

klasa VI

Biadasz Bartosz

Brząkowska Marta

Frątczak Mateusz

Giszczyński Michał

Kamrowski Tomasz

Konieczna Katarzyna

Kopp Adam

Matuszak Mateusz

Podlewski Damian

Siemiątkowska Marta

Sieradzki Patryk

Sikorska Lidia

Staszak Izabela

Szalbierz Mateusz

Szuba Justyna

Świerczyński Mateusz

Wawrzyniak Adrian

Wiertlewska Paulina

Ziętek Patryk

Absolwenci 2004/2005

klasa VI

Chlebowski Tomasz

Dąbek Marcin

Foluszyński Bartosz

Jachnik Arkadiusz

Janiszewski Filip

Jerzak Błażej

Krawczyk Piotr

Liberacka Ewa

Liberacka Ewa

Majchrzak Tomasz

Mielcarek Dariusz

Mikołajczak Jakub

Mikołajczak Kamila

Młodzińska Olga

Musiela Joanna

Musielewska Karolina

Nowicki Tomasz

Przybylska Aleksandra

Siwek Mateusz<

Sodkiewicz Natalia

Zając Przemysław

Absolwenci 2005/2006 fotki

klasa VIA

Cłapa Karolina

Dederko Wojciech

Dzwoniarkiewicz Krystian

Gwoździk Tomasz

Kubiak Szymon

Kwapich Katarzyna

Nowak Anna

Olek Justyna

Pera Dominika

Przydryga Mateusz

Rojek Martin

Rusinek Sylwia

Siwek Maciej

Skaba Michał

klasa VIB

Dankowski Zbigniew

Grzechnik Krystian

Hałas Elżbieta

Każmierczak Jagoda

Kuchowicz Sonia

Musielewski Kamil

Przybyła Mateusz

Przystańska Sandra

Robaszkiewicz Sebastian

Wardak Magdalena

Wyrwał Tomasz

Ziemlewski Bartosz

Ziółkowska Magdalena

Absolwenci 2006/2007

klasa VIA

Foluszyńska Martyna

Gośka Krzysztof

Grzechnik Weronika

Hałas Kinga

Janiszewski Marcin

Jerzak Marta

Madaj Mateusz

Matuszak Adam

Młodziński Jakub

Przybyła Magdalena

Robaszkiewicz Kamil

Rusinek Krzysztof

Skowrońska Karina

Sławnikowski Michał

Wawrzyniak Anna

Wiertlewska Patrycja

klasa VIB

Antkowiak Eryk

Brząkowski Michał

Frątczak Anna

Frątczak Kamil

Frątczak Robert

Górniak Michał

Gromadzińska Anna

Kuźma Igor

Kuźma Olgierd

Mielcarek Monika

Szady Weronika

Wiśniewski Robert

Ziętek Maciej

Absolwenci 2007/2008

klasa VI

Balicka Izabela

Bin Natalia

Dorywalska Klaudia

Gomuła Michał

Górniak Marta

Grzechnik Karolina

Hałas Adam

Jachnik Kamil

Młodziński Maciej

Musielewska Kinga

Nowicki Grzegorz

Picheta Martyn

Podlewski Sławek

Redwan Ewelina

Szewczak Piotr

Urbaniak Kinga

Absolwenci 2008/2009

klasa VI

Baszewska Katarzyna

Błochowiak Zuzanna

Budkowski Damian

Cłapa Michał

Dopierała Klaudia

Giszczyńska Monika

Ludwiczak Kinga

Ludwiczak Michał

Łukasik Bartek

Madaj Krzysztof

 

Matuszewska Paulina

Mikołajczak Kinga

Sieradzka Anna

Stasiak Patryk

Swędrowska Paulina

Woźniak Jonasz

Absolwenci 2009/2010

klasa VI

Balicki Andrzej

Biadasz Szymon

Dankowski Szymon

Górski Jacek

Hypka Dominika

Korczyńska Anna

Mikołajczak Małgorzata

Musielewska Karina

Nowicki Rafał

Olek Małgorzata

Pera Michalina

Robaszkiewicz Agata

 

Sroczyński Szymon

Urbaniak Karolina

Wawrzyn Eryk

Wrzosek Kasandra

Ziętek Karolina

Absolwenci 2010/2011

klasa VI

Antkowiak Adrianna

Ludwiczak Dominik

Madaj Kamil

Mielcarek Angelika

Musielewska Klaudia

Musielewski Jędrzej

Przybyła Dominik

Samsik Roksana

Szewczak Michał

Wawrzyn Szymon

Ziemlewska Marika

Absolwenci 2011/2012

klasa VI

Biegański Patryk

Binkowska Paulina

Brudnicka Ewelina

Bukowski Adrian

Frąckowiak Aleksandra

Gałka Sebastian

Grępka Filip

Konieczna Wiktoria

Marciniak Krzysztof

Nowak Natalia

Pilc Dawid

Rojek Patrycja

Siemiątkowski Kamil

Wawrzyniak Patrycja

Woźniak Kacper

Ziemlewska Aleksandra

Absolwenci 2012/2013

klasa VI

Bednarek Grzegorz

Budkowski Kamil

Bukowska Edyta

Hałas Maria Izabela

Korczyński Filip Konrad

Łukasik Mikołaj Jan

Regulski Jakub

Stasiak Oskar Mateusz

Swędrowska Agnieszka

Szambelan Izabela Maria

Szklarkowski Adrian

Wrzos Sylwia

Absolwenci 2013/2014

klasa VI

Agata Bednarek

Paweł Dederko

Mateusz Fimiak

Bartosz Głowacki

Aleksandra Gomuła

Szymon Jakubowski

Kamila Ksiąg

Bartłomiej Madaj

Anna Marciniak

Dominika Matuszak

Miłosz Matuszewski

Oliwia Musielewska

Lidia Olejniczak

Klaudiusz Pilc

Norbert Purczykiewicz

Weronika Stachowska

Klaudiusz Szklarkowski

Marika Wojciechowska

Filip Woźniak

Oliwia Wszelaka

 

Absolwenci 2014/2015

klasa VI

Michał Freus

Bartłomiej Podlewski

Bartosz Rajch

Mikołaj Sieradzki

Maciej Suchowski

Kacper Wawrzyn

Roksana Wiertlewska

Makary Wiertlewski

Luiza Włodarczyk

Roksana Wrzosek

Absolwenci 2015/2016

klasa VI

Jakub Bednarek

Katarzyna Dembińska

Roksana Foluszyńska

Wiktoria Gańczak

Wiktor Hałas

Dobrosława Jakubowska

Klaudia Juszczak

Dominik Madaj

Sebastian Michalski

Zuzanna Musielewska

Julka Olejnik

Julita Siemiątkowska

Julia Walasek

 

Strona główna